O firmě

bg_onas

dekor extra s.r.o. je obchodní organizace s dlouholetou tradicí v dovozu a prodeji dekoračních předmětů. Do našeho hlavního sortimentu patří následující skupiny s dekoračním zbožím:

Velikonoční dekorace

Jaké jsou možnosti, pokud se rozhodnete pořídit si velikonoční dekorace? Co všechno je možné vyzdobit, a jaké dekorace jsou k tomuto účelu nejvhodnější?

Začneme od velikonočních dekoračních závěsů, kterých v naší nabídce najdete celou řadu. Ať se jedná o ozdoby papírové, nebo plastové, důležité je, aby měly všechny použité dekorace velikonoční tématiku. Dekorační závěsy je možné připevnit například na vstupní dveře, nebo třeba na zeď a určitě u Vás tyto ozdoby navodí tu správnou velikonoční atmosféru.

Můžete si také vytvořit svůj vlastní velikonoční věneček, který okrášlíte speciálně vyráběnými dekoracemi – tzv. zápichy. Jimi je možné dozdobit také veškeré květiny, které máte doma v květináčích. V našem sortimentu naleznete mnoho druhů zápichů ve tvaru vajíčka, nebo zvířátek symbolizujících jaro, jako jsou kuřátka a zajíci. Stejně tak nabízíme výběr různých keramických a papírových dekorací ve formě postaviček.

Přečtěte si: Velikonoční dekorace

 

Aranžování

Během kalendářního roku je samozřejmě mnoho příležitostí, ke kterým se aranžérská výroba skvěle hodí. Ať už aranžujeme pro radost běžných dnů, k příležitosti některého ze svátků anebo třeba i jen tak, protože, například, nám začal podzim.

Přečtěte si: Aranžérská výroba

 

Umělé květiny

Naše společnost Vám nabízí umělé květiny např. květiny řezané, vázané kytice, květinové závěsy kvetoucí i celozelené, keře jak malolisté tak velkolisté, stromy tuzemské i zahraniční výroby, palmy a řadu dalších umělých rostlin. Je možné si u nás objednat také aranžování na zakázku, přičemž věříme, že s našimi zkušenostmi určitě vyřešíme všechny Vámi vznesené požadavky k Vaší spokojenosti.

Přečtěte si: Umělé květiny skoro jako živé

 

Svíčky a svícny

Nabízíme svíčky a svícny. Pro různé druhy příležitostí máme v prodeji široký sortiment svíček a různých velikostí, tvarů, barev a vůní, jako jsou svíčky stolní a dekorativní, dortové, sváteční i vánoční a v neposlední řadě také svíčky hřbitovní a kostelní. Svícny nabízíme nejen v provedení z kovu, ale také ze skleněných a keramických materiálů.

Přečtěte si: Svíčky sluší každé příležitosti

 

Keramické obaly a skleněné vázy

Dále u nás můžete najít keramické obaly, včetně květináčů a skleněných váz a mnoho jiných doplňků ze skla či keramiky včetně dárkového zboží pro zútulnění Vašeho domácího nebo pracovního prostředí.

 

Vánoční dekorace

Už se nám zase blíží – svátky, které těší snad všechny malé i velké na světě. Jakoby už byla cítit vůně chvojkového věnce na stolku či na dveřích. Po roce se opět rozzáří nejen dychtivé oči dětí, ale i skleněné ozdoby na vánočním stromečku. Řetězy na okně, zápichy v květináčích na parapetu i girlandy, líně se pohupující na rámu dveří, tiše šeptají – vánoce jsou tady.

Ovšem pokud vás aspoň trošku láká omamná vůně vonné svíčky, třpyt vycházející z vánočního třepení, nebo cinkání vánočního zvonku, pak pro vás i vytvoření kouzelné vánoční dekorace bude hračkou a zábavou. Obklopte se vánočními dekoracemi v každém zákoutí vašeho domova.

Přečtěte si: Vánoční dekorace

nahoru

+420 547 237 177
info (a) dekor-extra tecka cz

 

Need help?
more

dekor extra s.r.o.

Dekor Extra s.r.o.

Import-Export | © 2024 | všechna práva vyhrazena

nahoru